SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 2 / 10 / (166426 - 166480)

166426. تـولـدت مبــارک مهـربـونــــم❤❤
تقدیم به تمام وجودم ناصر. یا شاید دلمشغولی های روزمره . اجازه نمیدهدهرروز بگویم دوستت دارم. اما امروز روز توست .روز تولدت. بهترین بهانه برای یادآوری اینکه. بی تو نمیتوانم زنده بمانم عشقم. تولدت مبارک بهانه زندگیم. تاريخ شنبه 9 شهریور1392ساعت 19:26 نويسنده somayeh. عاشق ترین مرد ، آدم. را به لبخند حوا. فروخت . . . تاريخ چهارشنبه 27 آذر1392ساعت 22:49 نويسنده somayeh. آخر فهمیدم چه ربطی بهم داریم! که پشت این همه فاصله تا این حد به من نزدیکی . تو ادامه ی وجود منی. دل من با تو آرام گرفت. ﻳﮑﯽ ﺑﻬﺶ ﮔﻴﺮ ﺑﺪﻩ!
taghdim-be-nafasam.blogfa.com
166427. m
دانلود آهنگ جدید حامد پهلان به نام سکه. دانلود آهنگ جدید رامبد جوان به نام خندوانه. دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام سی و نه هفته. دانلود فیلم جدید دو قلو ها. دانلود دمو آلبوم کهکشانیها - فرزان ملکزاده و آروین صاحب. دانلود فیلم بوی گندم. دانلود فیلم جدید کلاف. دانلود قسمت اول ۱ سریال کیفر. دانلود آهنگ جدید احمد شهریاری و معین زندی خاطرات. دانلود آهنگ جدید امیر تتلو ما به هم بیمار بودیم. دانلود آهنگ جدید متین معارفی دکتر. زوجی جوان در آستانه سفر به ملبورن ناخواسته درگیر ماجرایی پیچیده می شوند. خلاصه داس...
taghdimbaeshgh.blogfa.com
166428. تقدیم به بهترینم
غریب است دوست داشتن و عجیب تر از آن است دوست داشته شدن. وقتی میدانیم کسی با جان و دل دوستمان دارد و نفسها و صدا و. نگاهمان در روح و جانش ریشه دوانده. هر چه او عاشقتر، ما سرخوشتر، هر چه او دل نازکتر، ما بی رحم تر. تقصیر از ما نیست . تمامی قصه های عاشقانه، اینگونه به گوشمان خوانده شدهاند. یکشنبه پانزدهم اردیبهشت 1392 ] [ 13:13 ] [ محبوبه ] . بازم نگاه و چشمم، به سمت آسموناست. دستای پر تمنا، مثل همیشه بالاست. هوای قلبم ابری، دلم گرفته امشب. وای که چه بیقرارم، شب، شب آرزوهاست. هر راهی را که میخواهد برود،.
taghdimbbehtarinam.blogfa.com
166429. ساحل عشق
زانو نمی زنم حتی اگر سقف اسمان از من کوتاه تر باشد. لیلی نامه - داستان هایی از کتاب لیلی نام تمام دختران زمین است. شمع بود، اما کوچک بود . نور هم داشت اما کم بود . شمعي که کوچک بود و کم ،. براي سوختن پروانه بس بود . شمع عشق است و پروانه عاشق . و زمين پر از شمع و پروانه شد . پروانه ها سوختند و شمع ها تمام شدند . شمعي بايد دور ،. شمعي که نسوزد ،. شمعي که بماند . پروانه اي که به شمع نزديک مي سوزد ،. خدا شمع روشن کرد . شمع خدا ماه بود . شمع خدا دور بود . شمع خدا پروانه مي خواست . پروانه اش شد . اما نمي سوزد .
taghdimbe-n.blogfa.com
166430. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
taghdimbe1.blogfa.com
166431. ***تـــــــقدیم به عشــــــــقم...!***
عشق من با ناز تو. گرچه لنگم در وصال كوی تو. لیك جانازندگی با یادتو. نوشته شده در جمعه بیست و دوم آذر 1392ساعت 1:46 توسط علی محمدبیکی. روز ا مید ف ردآست! ا ست، می دآن م. که سآلهآست گ فته ا م. ا یآک ن عب د. که سآلهآست گ فت ه. ا یآک ن ست عین. ه م ت کیه. ا مآ ر هآی م. خ دآی م هربآن م. ا ز ه میشه. د لت نگ م. رآ نظآرگ ر ن. ب رگ شت گآن. رآ کآر چ ندآن س خت. ب ود ک ز مآ خ دآ. نوشته شده در شنبه بیست و سوم آذر 1392ساعت 0:30 توسط علی محمدبیکی. ق صه ی ش مع. ا ست و لی ق سم ت. آنق در سوخت ه. بآ ه مه ی بی. ل حظ ه هآ م.
taghdimbeeshgham71.blogfa.com
166432. ...تقدیم به خدا...
میخواهم از این سرا بگریزم.یه جرعه صادقانه میخواهم. وقتی متولد می شوی برایت اذان می خوانند. و وقتی میمیری برایت نماز. به راستی زندگی چه قدر کوتاه است. فاصله ی یک اذان تا. نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۹۰/۱۰/۰۷ساعت ۱۶:۴۴ بعد از ظهر توسط محمد. تو این دو سه ماه که میزبان نگاهتون بودم. هیچوقت فکر نمیکردم یه روز بخوام از بلاگفا، با همه مشکلاتش دل بکنم. هیچوقت فکر نمیکردم سحر خانوم به من بگه نمیخوام دیگه هیچکدوم از وبام بیای(به همرام یه شکلک استفراغ). سحر حرفت برام از کوهم سنگین تر بود. تا عمر دارم یادم میمونه. ضمن ع...
taghdimbekhoda.blogfa.com
166433. تقدیم به او که دوسش میدارم
تقدیم به او که دوسش میدارم. بعد از مدت ها اومدم بگم هنوزم که هنوزه نبخشیدمت، یعنی هیچ وقت نمی بخشمت ، تو بدترین نامردی ممکن رو در حقم انجام دادی. نوشته شده در سه شنبه نهم خرداد 1391ساعت 0:45 توسط سهیلا. هیچ وقت نمی بخشمت. واقعا اینطور فکر می کنی؟ تویی که میگفتی از دروغ متنفری چطوری اینقد راحت بهم دروغ گفتی . چطور تونستی منو اینقد راحت بشکنی؟ نوشته شده در پنجشنبه دهم فروردین 1391ساعت 13:45 توسط سهیلا. از هر چی کلمه عشق و عاشقی متنفرمممممممممم! خدایا اصلا واسه چی عاشقی رو آفریدیییییییییی؟ تا کی باید کنج ات...
taghdimbeto15.blogfa.com
166434. تمام عشقم ... تقدیم به خدا
تمام عشقم . تقدیم به خدا. تمام عشقم .تقدیم به خدا. هواتو کردم آقا . (این پست ثابته دوستان). السلام علیک یا اباعبدالله الحسین. چهارشنبه ۹ بهمن۱۳۹۲ ] [ 21:37 ] [ نرگس ] . سلام به وبلاگ خودتون خوش اومدین . امیدوارم از خوندن پست ها لذت ببرید. نظر یادتون نره ها؟ چهارشنبه ۹ بهمن۱۳۹۲ ] [ 20:56 ] [ نرگس ] . خدا جونم شکرت . سه شنبه ۲۹ بهمن۱۳۹۲ ] [ 17:42 ] [ نرگس ] . وقتے دو قل ب برای یڪدیگر بتپد. هیچ فاصل ہ اے دور نیسﭞ. هیچ زمانے زیاد نیسﭞ. و هیچ عش ق. آن دو را از هم دور کند! محڪم تریט برهاט عش ق. 3 زیاد لبخند نزن.
taghdimbkhoda.blogfa.com
166435. سرباز را برای جهاد ساخته اند
سرباز را برای جهاد ساخته اند. امام به ما آموخت که انتظار در مبارزه است، و این بزرگترین پیام بود . سید مرتضی. خیس شد خاطره ها. آفرین بر دل ابری هوا. الان چند روزه آسمون داره می باره. شاید زود باشه اما بوی محرم میاد. ۴۰ روز دیگه عاشوراست. نوشته شده در جمعه ششم آبان ۱۳۹۰ساعت۲۳:۲۸ بعد از ظهرتوسط دکتر شاکری. عمار یک ساله شد. ۱۸ شهریور هشتاد و نه. اولین روز اردوی جهادی با کاروان عمار بود. عمار یک سال بزرگ شد و ما نیز. اکنون یک سال است که از تمام اتفاقات ایلام میگذرد. از دیر رسیدنم به اتوبوس. فردا که پشت سر نائ...
taghdimname.blogfa.com
166436. تقدیر
بدترین احساس زمانی است. که خودت هم می فهمی که از خدا دور شده ای. نوشته شده در سه شنبه بیست و هفتم اسفند 1392ساعت 1:52 توسط نسرین. در کافه ی روزهای من! ترس و امید و حسرت و انتظار. دور یک میز چوبی نشسته اند و. شعر دود می کنند. نوشته شده در سه شنبه بیست و هفتم اسفند 1392ساعت 1:31 توسط نسرین. این روزها احساس میکنم چقدر شبیه سکوتم . با کوچکترین حرفی میشکنم. نوشته شده در پنجشنبه هشتم اسفند 1392ساعت 23:10 توسط نسرین. Serce kadar yuregimin , gokyuzu kadar sancisi var bu gece. دوری برای دوستی ملاک نیست.
taghdir-doran.blogfa.com
166437. ღ✘تقدیــ ـــ ـــ ــر شـ ــ ـب✘ღ
کد کج شد ن ت صآویر. ღ تقدی ر ش ب ღ. مگر می شود زندگی را به هم ریخته آفریده باشد،خدای دانه های انار! نمیدونم چرآ هآ ولی خب بآید یه پست ثآبتی دآشته بآشم اگه نذآرم یه جووووووووریه. خب اول اینکه درسته که من مطآلبمو خودم درست نمی کنم. ولی خب به هرحآل برآی پیدآ کردنشون زحمت کشیدم. ه میخوآین کپی کنین بآ ذک ر منبع بآشه لطفآ. یه چیزیم بگم من نمی تونم وقتی آپ میکنم خبر بدم پس خوآهشآ اسم وبمو بذآرید توی وبلآگ دوستآنتون تآ هروقت آپ کردم خبر بشید. این وبم یه وب ش آده. شمآ ش آد بآشید. حواس پرتیم حدی داره خدایی . ا گه ...
taghdir-e-shab.blogfa.com
166438. i love you........
نوشته شده در شنبه دهم دی ۱۳۹۰ساعت 16:11 توسط ایناز.الهه.میترا. حکایت دادن شارژ به طرف! 1000تومنی: مرسی عزیزم (تو دلش ای گدا. 2000: ای جانم.ممنون گلم دستت درد نکنه(تودلش:یادم باشه واسش. 5000: وای ممنون عشقم. خیلی میخوامت،بیا این بوس برای تو. 10000 : الهی من فدات بشم تو همه زندگی منی. بیا بغلم،کجایی بیا ببینمت دلم برات یه ذره شده. 20000: دیگه کسی اینقدرا. هم خر نشده از اینا بخره! نوشته شده در شنبه نوزدهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 13:52 توسط ایناز.الهه.میترا. خداحافظي به سبک ایراني. خب احمد آقا ، صغرا خانم! خب اصغر آ...
taghdir-in-bod-ke.blogfa.com
166439. MisS-Mehraneh
یادم باشد روزی با تمام دلبستگی هایم باید بروم! سلام به دوستای گلم مهرانا هستم! این اولین وبلاگی هستش که میسازم امیدوارم از وبلاگم خوشتون بیاد راستی پروفایلم هم فعاله ،نظر یادتون نره. اگر روزی داستانم را نقل کردی بگو: بی کس بود اما کسی رو بی کس نکرد، تنها بود اما کسی رو تنها نذاشت، دلشکسته بود اما دل کسی رو نشکست، کوه غم بود ولی کسی رو غمگین نکرد و شاید بد بود ولی بدی کسی رو نخواست. من اگر عاشقانه می نویسم. نه عاشقم نه شکست خورده ام! فقط می نویسم تا عشق یاد قلبم بماند. فقط تمرین آدم بودن میکنم همین! من ا ...
taghdir-lovely.blogfa.com
166440. دل نوشته های یک کودک خیابانی
به نام پناه بی پناهان. ازاینکه به این وبلاگ امدید صمیمانه. سپاسگذارم تمامی مطالب این. ومنبعی ندارند چون خاطرت خود. خاطراتی که باپوست وگوشت خود. حس کرده ومطالب این وبلاگ درد. دل خودم با خدا میباشدواز. همراهی صمیمانه شما سپاسگذارم. بانظرات سازنده خود مارا در ارائه. وبلاگی زیبا یاری فرمایید. در پناه حق تعالی باشید. هفته دوم مهر ۱۳۸۹. هفته او ل آبان ۱۳۸۷. هفته چهارم مهر ۱۳۸۷. هفته سوم مهر ۱۳۸۷. هفته دوم مهر ۱۳۸۷. هفته دوم تیر ۱۳۸۷. هفته دوم اسفند ۱۳۸۶. هفته او ل اسفند ۱۳۸۶. هفته چهارم بهمن ۱۳۸۶. سرزمین آنلاي...
taghdir-ma.blogfa.com
166441. تقدیر من
تنها محبت و خوبی ها می ماند و بس. یک روز بعد از ظهر وقتی اسمیت داشت از سرکار به خانه باز میگشت، سر راه زن مسنی را دید که ماشینش خراب شده و ترسان در برف ایستاده. اسمیت از ماشین پیاده شد و خودش را معرفی کرد و گفت من آمدهام کمکتان کنم. زن گفت صدها ماشین از روبروی من رد شدند، اما کسی نایستاد، این واقعا لطف شماست. وقتی اسمیت لاستیک را عوض کرد و درب صندوق عقب را بست که آماده رفتن شود، زن پرسید: من چقدر باید بپردازم؟ به تو ختم شود. همه چیز داره درست میشه.
taghdir-man.blogfa.com
166442. پسر...
عشق یعنی جسم و جانم مال تو / عشق یعنی پرسش از احوال تو / عشق یعنی از خودم من خسته ام / عشق من ، به تو دل بسته ام . خسته از زندگی(زهرا خانوم). پسری تنها در طلوع جوانی(حسین آقا). تقدیم به همه عاشق ها. تاريخ سه شنبه نهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 22:24 نويسنده آقا ح س ین. خیلی وقته دلم میخواد بگم دوست دارم بگم دوست دارم بگم دوست دارمژ. از تو چشمای من بخون که من تورو دارم فقط تورو دارم بی تو کم میارم. نبینم غم و اشک و تو چشمات نبینم داره میلرزه دستات. نبینم ترسو توی نفس هات ببین دوست دارم. اونایی هم که میبینی ماشینی هست...
taghdir-manoto.blogfa.com
166443. ❥✧✧✧ღஐ❤ کلبه تنهایی❤ஐღ ✧✧✧❥
ღஐ کلبه تنهایی ஐღ. خیلی حرف است وفادار دست هایی باشی.که تابه حال لمسشان نکرده ای . سمانه جونم تولدت مبارک. شب میلاد تو ای دوست برای دل من. شب میلاد همه خوبی هاست. دل من امشب ازاین حادثه خوش لبریز. پر گل های خیال تو شده است. تک تک گل ها را یک به یک می بوسم. و به دل می دوزم. گرچه دوریم از هم. دلی از عاطفه لبریز و پر از عطر امید توشه ی راهت باد. سمانه جونم دوست گلم تولدت مبارک عزیزم. برات آرزوی بهترین ها رو دارم. ایشالله جشن تولد صد سالگیتو باهم بگیریم. همه این گلام تقدیم به تو. زیر سایه مهربانت قد کشیدم.
taghdir-shom.blogfa.com
166444. خلوتگه عشاق
هرگاه تقدیر واقع نگردید از تدبیر هم خبری نیست. با عرض سلام و خسته نباشید به تمام دوستان من محمد علی هستم از زاهدان،تمام سعیمو میکنم بتونم خدمتگذار خوبی باشم. از سرم که بیفتی. دست و پای غرورت خواهد شکست! آن روز درد شکستن را خواهی فهمید . روزی که از چشمت افتادم را به یاد آر . آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم. آن توبه ی صد ساله به پیمانه شکستیم. از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب. ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم. تاريخ : جمعه پنجم مهر 1392 13:59 نويسنده : mohamadali.v. دوستم بدار شاید فردایی نباشد.
taghdir-tadbir.blogfa.com
166445. تقدیر یا تدبیر؟
من از روئیدن خار سر دیوار فهمیدم که ناکس ، کس نمی گردد از آن بالا نشستنها. بیا بیا که من این روز ها در سفرم. از انتهای صمیمی کوچه می گذرم. در امتداد افق خط آشنای سکوت. نگفته بودمت از این زمانه بی خبرم. سفر مرا به کجا تا کجا خواهد برد. بخوان سرود رهایی رهاست بال و پرم. به روی بوم شبانه کشیده ام خطی. خطاست بی تو سفر این تلاش بی ثمرم. بگیر دست مرا تا که سبز سبز شود. زمین خشک سکون از ترنم سحرم. ستاره خسته شب بود و آشنای افق. در انتهای سفررفت و برد چشم ترم. دوشنبه 16 اسفند 1389. باز كن پنجره را. دل من با دل تو.
taghdir-tadbir.mihanblog.com
166446. TAGHDIR
شمایی كه قوز كردی جلوی صفحه مانیتور. الهی من فدات بشم ،صاف بشین. چهارشنبه بیست و پنجم بهمن 1391 ] [ 23:59 ] [ . ]. شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزیه که من هستم، اما برخورد من بستگی داره به اینکه: "تو" کی باشی. ;). پنجشنبه بیست و سوم خرداد 1392 ] [ 20:11 ] [ . ]. با جمله اولی حال میکنم. به اعصابم روغن زدم اين دفعه كه روش راه رفتى با كون بخوری زمين! بعضی وقتا باید به بعضی آدما بگی : خ. بازی خنده داری بود ، حالا دیگه از زندگیم گمشو. ی بار واسم نامه رسید. لحظه ی سختی بود. هیچی دیگه رسید تا موقع...
taghdir.blogfa.com
166447. shadmehraghili.us
Click here to enter.
taghdir.shadmehraghili.us
166448. تقدیر:تنهایی
تلخ انتظار فال شیرین. جمعه دوازدهم دی 1393 22:38. تصو یر چشمانت را نقاشی می کنم. تصو یر چشمانت را نقاشی می کنم. روی دیوار دلم می گذارم. میخواهم چشما ن تو ودل من نزدیک هم باشند. باید مواظب باشی نقاشی را نشکنی. برای دلم نمی ترسم که پاره پاره شود. می تر سم خاک نقاشی روی چشمان تو بنشیند. چهارشنبه پنجم تیر 1392 19:23. سر به گوشم بگذار و آرام بگو:. سر به گوشم بگذار و آرام بگو:. از چه می ترسی؟ فردا دوباره می توانی انکار کنی! چهارشنبه پنجم تیر 1392 19:22. سخت می ترسم از اینكه. من از نژاد شیشه باشم. ت رکت ک رده؟
taghdir126.blogfa.com
166449. تقدیر:تنهایی
همیشه در حالی که. همیشه در حالی که. یه عالمه حرف بیخ گلوت چسبیده! یه عالمه اشک توی چشماته! یه عالمه حسرت توی دلت تلنبار شده. باید بگی : خب دیگه. واسه همیشه خدافظ ! پنجشنبه 13 تیر 1392 ] [ 11:30 ق.ظ ] [ mohamad f ] [ نظرات ]. به معجزه ی عشق ایمان داشته باش. به معجزه ی عشق ایمان داشته باش. جایی تو را غافلگیر میکند. که تصورش را هم نمیکنی. چهارشنبه 5 تیر 1392 ] [ 07:20 ب.ظ ] [ mohamad f ] [ نظرات ]. تصو یر چشمانت را نقاشی می کنم. تصو یر چشمانت را نقاشی می کنم. روی دیوار دلم می گذارم. سرد و تنها نشسته است.
taghdir126.mihanblog.com
166450. سرنوشت
یکشنبه نهم آبان ۱۳۸۹. کاش می شد که نرفت کاش می شد که بمانیم و. بسازیم خانه ای با گل دل کشور عشق کجاست؟ صحبت از رفتن وبیداری نیست پای ماندن سنگ است. کاش می شد که نرفت و زمان را بوسید و زمین را. نوشید همره باد نبود آشتی را پیمود به کجا باید رفت؟ مطمئن باش برو.ضربه ات کاری بود. دل من سخت شکست و چه زشت به من و. سادگی ام خندیدی به من وعشقی پاک که پر. از یاد تو بود و به یک قلب یتیمم که خیالم می. گفت:تا ابد مال تو بود. تو برو. برو تا. راحت تر تکه های دل خود را سرهم بند زنم. همیشه فکر می کردم عشق مثل آسمون آبی و.
taghdir1366.blogfa.com
166451. تقدیر
taghdir1375000.blogfa.com
166452. هـ#ـشتـَگـ تــابستـون
ا سمش عشق- پاشآیی ]. 14:16by خآن م ا م .آر. فاتولز - جدیدترین ابزار رایگان وبمستر. فاتولز - جدیدترین ابزار رایگان وبمستر.
taghdir1382.blogfa.com
166453. تـــــو فـِقــَط بآشــ
تو ف ق ط بآش. کد نمایش افراد آنلاین. تا اط لاع ثان وی. ز ند گیم ت عطیل ه. حوص له هیچک س و ن دار م. ح ت ی خود م. ه نوز صدای خنده هاش تو گوش مه. نمیدون م چرا با خنده هاش گریه م میگیره: :. ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﻟﺘﻨﮓ ﺍﻭﻧﮯ ﻫﺴﺘﯿﻢ ﮐﻪ ﻧﯿﺴﺖ! ﺣﻮﺻﻠﻪ ﮐﺴﮯ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﮐﻪ ﻫﺴﺖ. ﻭﺍﺳﻪ ﻫﻤﯿﻨﻪ ﺍﺻﻦ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ . . ! ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﮐﺴﮯ ﺭﻭ ﭘﺲ ﻧﺰﻥ ﮐﻪ دﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻩ. ﭼﻮﻭﻭﻥ ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﻣﯿﺸﮯ ﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﮮ . . . ﻣﺎﻩ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﮮ! ﻭﻗﺘﮯ ﮐﻪ ﺩﺍﺷﺘی ﺳﺘﺎﺭﻩ ﻫﺎ ﺭﻭ ﻣﯿﺸﻤﺮﺩﮮ. اگه چشمم تورو خواست قول میدم چشممو ببندم. اگه زبونم تورو خواست قول میدم گازش بگیرم. این یه چیز دیگس.
taghdir1383.blogfa.com
166454. تقدیر زندگی
در کلبه تنهایی دلم نام تو را فریاد میزنم. کاسه ات را زیاده پر کنی ، سرریز خواهد شد. چاقویت را مدام تیز کنی ، ک ند خواهد شد . دنبال پول وامنیت باشی ، قلبت هیچگاه آرام نخواهد شد. به رضایت مردم اهمیت دهی ، اسیر انها خواهی شد. کارت را انجام بده وبعد کنار بکش ،. اینست تنها راه رسیدن به آرامش. نوشته شده در شنبه دوازدهم مهر 1393ساعت 10:11 توسط مهدیه. نوشته شده در شنبه دوازدهم مهر 1393ساعت 10:10 توسط مهدیه. زندگی دیکته ای نیست که آن را به ما خواهند گفت! زندگی انشایی است که تنها باید خودمان بنگاریم. او مجدد لطیفه...
taghdir1392.blogfa.com
166455. نفرین به این تقدیر
نفرین به این تقدیر. مردونگی به زور و بازو و مشت و لگد نیست, حیف مرد خوندن کسی که منطق و شعورش تو مشتش خلاصه میشه! جای منطقت رو تنم مونده, هنوز درد داره. شنبه دوازدهم مهر 1393 23:14 ملینا. مردونگی به زور و بازو و مشت و لگد نیست, حیف مرد خوندن کسی که منطق و شعورش تو مشتش خلاصه میشه! جای منطقت رو تنم مونده, هنوز درد داره. شنبه دوازدهم مهر 1393 23:14 ملینا. دوشنبه بیست و هفتم مرداد 1393 18:16 ملینا. به سراغ من اگر. بهسراغ من اگر میایی. . . پنجشنبه بیست و نهم خرداد 1393 4:24 ملینا. به سراغ من اگر. صدای نفسهای...
taghdir17.blogfa.com
166456. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
taghdir18.blogfa.com
166457. This is Memory's Blog
This is Memory's Blog. جا مونده از دنیا. سلام خوبین بچه ها؟ منم ای شکر خوبم. باز جا موندم از دنیا. میخواستم واسه آجیم حرفای دلمو بزنم که وقتی نزدیک خونه. خداست واسم دعا کنه ولی دیر فهمیدم که کی داره میره. اجی نسیم مواظب خودت باش التماس دعا ایشالله اگه باز قسمت شد سری بعد. البته انگار خدا نخواست حرفای منو بشنوه که . حتما تو این دنیا زیادیم که. تودیدی آرش از دل غمین است. دلت آمد دله تنگش رو شکستی؟ دلم واسه گذشته تنگ شده خیلی. واسه خنده ها واسه غم ها واسه همه چیز. تصمیم گرفتم برگردم به آرش قبلی. تقویم که از...
taghdir19.blogfa.com
166458. وبلاگ مسدود است
این وبلاگ به دلیل عدم رعایت قوانین جرایم رایانه ای مسدود شده است. The page you have requested is ban .
taghdir1fereshteh.javanblog.ir
166459. تقــــــــــــــــــــــــــــــــدیر
آمدنم بهر چه بود؟ آمدمهمانجا.این بار هم برف میآمد.منتظر شدم. قدم زدم.مگر تو میآمدی آخر.ن! ولی خب.همین از دستم بر میآمد. این روزها سخت ترین کارم فراموش کردن دورغکی توست. نوشته شده در دوشنبه هجدهم اسفند ۱۳۹۳ساعت 3:7 توسط. نوشته شده در پنجشنبه بیست و یکم آذر ۱۳۹۲ساعت 19:24 توسط. نقش های دشوار برای بازیگران خوب. آغاز راه همیشه دشوار است ،. عقاب در آغاز پرواز گاهی پر می ریزد. ولی در اوج از بال زدن هم بی نیاز است. نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم مهر ۱۳۹۲ساعت 14:40 توسط. سرخ میشوی وقتی میشنوی"دوستت دارم".
taghdir2.blogfa.com
166460. تک ستاره اسمان
سلام به روی گل مهربونتون. سلام به روی گل مهربونتون. از همتون واقعا ممنونم که برام دعا کردین. ما با هم خوبیم و خوشحالیم .هنوز هم چیزی نشده خراب هم نشد. من تو این چند روز گریه نکردم خداروشکر میکنم همدیگه رو آروم میکنیم . هی میخندیم بهش قول دادم که دیگه گریه نکنم من بخاطر کاوه است که دیگه گریه نکردم اما اگر دلمو بشکنه اونوقت خیلی زیاد گریه میکنم. چون دل که شکست اشک سرازیر میشه.راستی الانم صورتم پرخنده وشاده خوشگلکم. ما به یاد خدا هم هستیم به خدا میسپارم که باهم باشیم. بازم میگم برام دعا کنین. این کارت درست ...
taghdir2vaman.blogfa.com
166461. ♥ بدون من هوا سرده الان گرمی نمی فهمی! ♥
بدون من هوا سرده الان گرمی نمی فهمی! ﺑﻪ ﺑﻌﻀﯿﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﮔﻔﺖ. ﺑﻪ ﺑﻌﻀﯿﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﮔﻔﺖ ﺁﺭﻩ ﻣﻦ ﺳﺮﺗﺎ ﭘﺎﻡ ﯾﻪ ﻗﺮﻭﻧﻪ . ﻭﺍﺳﻪ ﺗﻮ ﮔﺮﻭﻧﻪ . نوشته شده در جمعه دوازدهم مهر 1392ساعت 22:26 توسط ήªƒªδ. ﻣﺎ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻫﻤﻪ ﺣﺴﻮﺩﻳﻢ. ﻋﺬﺍﺏ ﺁﻭﺭﺗﺮﻳﻦ ﺣﺴﺂﺩﺗﻤﺎﻥ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺳﺕ ﻛﻪ ﺩﻝ ﻣﻴﺒﻨﺪﻳﻢ. ﺩﻝ ﺑﻪ ﯾﮏ ﻣﺮﺩ ﻛﻪ ﻣﻴﺒﻨﺪﻳﻢ ﺩﻳﮕﺮ ﺗﺎﺏ ﻧﺪﺍﺭﻳﻢ. ﻭ ﺩﺳﺘﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺩﺳﺘﺎﻧﻤﺎﻥ ﯾﺎﺍﺻﻼ ﻫﺮ ﭼﻴﺰﯼ. ﺟﺰ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ﺍﺯ ﻫﺰﺍﺭ ﻓﺮﺳﺨﻴﺶ ﺭﺩﺷﻮﺩ. ﻫﻤﻪ ﺍﯾﻦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑ. ﺩﻟﯿﻞ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺁﻥ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ. ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺯﯾﺎﺩ ". نوشته شده در جمعه دوازدهم مهر 1392ساعت 22:26 توسط ήªƒªδ. چه لحظه ی قشنگیه. بعد میبینی اونم ،.
taghdir6.blogfa.com
166462. Site not found!
سایت مورد نظر مسدود است! این سایت به دستور فیلترینگ مسدود شده است و فقط با دستور فیلترینگ باز میشود. برای فعال شدن دوباره باید راهنمایی زیر را انجام دهید. سایت خود را در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی samandehi.ir. به درگاه "درخواست رفع فیلتر" کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به نشانی rafefilter.internet.ir. مراجعه نموده و به وسیله شناسه کاربری و کلمه عبور خود در ساماندهی (سایت فعلی) بعنوان مدیر سایت و با ارائه توضیحات کامل، درخواست رفع فیلتر نمایید.
taghdir66.rozblog.com
166463. taghdir
دلم تنگ است و میدانم که فردایم همین رنگ است خداوندا دلم با. مردمانی که نمی دانند دریا چیست چگونه یکصدا باشد خداوندا رهایم. کن از این زشتی از این دریای طوفانی. خاطراتم همه از رنگ سیاه. دل بیچارهء من غرق در این شهر گناه. من نمی دانم چه آمد به سرم. یا چه شد آن همه شادی و كجا رفت خوشی. هرچه گشتم پی خوشبختی ندیدم آنرا. زده بدبختی و غم با من و این زندگی ام پیوندی. تا كدامین روز باید سوختن. تا كدامین روز باید ساختن. پس كجا رفت آن همه لطف و كرمت. ای خداوندا نگویم كفر كه اگر این گونه است. خلاصه و دانلود رمان.
taghdir73.blogfa.com
166464. غم نامه
دلم خیلی غم داره امشب. دلی پر درد دارم امشب. میان من و خدا فاصله افتاده بسیار. دلم می خواست خدا با من بود. دلم می خواست بهم نزدیک بودیم. شبی در خلوتش جا می گرفتم. میان من و او فاصله ها کم بود! نوشته شده در یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1392ساعت 10:6 توسط admin.
taghdir8.blogfa.com
166465. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
taghdir809.blogfa.com
166466. تقدیر
میدونی چرا اسم وبلاگم شد تقدیر 87؟ چون یجورایی از نونزده، بیست سالگی فهمیدم چیم کیم و کجام واصلا چیکار باید بکنم. بنظرم آدمیزاد تازه از این سن میفهمه دنیا چه خبررررررره. قبلش همش بچگیه خوش خیالیو سر خوشیه . آدم که رسید به بیست باید به حالش . اکثر آدما بیست سالگیشونو باید یادشون بیاد. انگار انداختنت وسط ی بیابون که پر از راههای پیچ در پیچه دیگه خودت باید زندگی کنی و بفهمی کجایی. چی بگی چیارو بشنوی چیارو نشنوی چیکارا بکنی چیکارا نکنی چیارو نبینی و ازش. نوشته شده در سه شنبه چهارم آذر 1393ساعت 22:3 توسط تقدیر.
taghdir87.blogfa.com
166467. تنهادلیل زندگی
آنچه می خواهیم نیستیم و آنچه هستیم نمی خواهیم،. آنچه دوست داریم ، نداریم. و آنچه داریم ، دوست نداریم. و عجیب است هنوز امیدوار به فردایی روشن هستیم. ساعتها را بگذارید بخوابند ، بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست . نوشته شده در دوم مهر ۱۳۹۰ساعت توسط مجيد. عشق را ای کاش زبان سخن بود. آنکه می گوید دوست ات می دارم. که آوازش رااز دست داده است. ای کاش عشق را. عشق را ای کاش زبان سخن بود. آنکه می گوید دوست ات می دارم. دل اندهگین شبی ست. که مهتاب اش را می جوید. ای کاش عشق را. هزار آفتاب خندان در خرام توست. چقدر ب...
taghdir89.blogfa.com
166468. [̲̲̅̅ت̲̲̅̅ق̲̲̅̅د̲̲̅̅ی̲̲̅̅ر̲̲̅̅]
ساده میپندارم زندگی را. نمی دانستم جرم می دانند سادگی را. سادگی جرم است و من مجرم ترین مجرم شهرم. اما ترک نمیکنم پاکی این سادگی را. نوشته شده در چهارشنبه دهم مهر ۱۳۹۲ساعت 18:2 توسط صحرا. فرياد زدست فلک شعبده باز. آزاده به ذلت و گدازاده به ناز. نرگس ز برهنگي سرافکنده به زير. صد پيرهن حرير پوشيده پياز. نوشته شده در چهارشنبه دهم مهر ۱۳۹۲ساعت 17:56 توسط صحرا. حامد زمانی امام رضا. امام رضا حامد زمانی. نوشته شده در جمعه بیست و دوم شهریور ۱۳۹۲ساعت 14:32 توسط صحرا. سال نو مبارک . . . یا مقلب القلوب و الابصار.
taghdir91.blogfa.com
166469. دایره اعــــــــــــــــتمادم
آنکه میخندد غمش بی انتهاست. حتما این را بخونید وگرنه از دست میدی.والا. به جون خودم قسم میخورم مطالب این وب رو که خوندم نظر بدم. خب حالا که قسم خوردی نظر دادن رو از همین پست شروع کن. طرح زوریه جمع اوری نظر رسانه ). نوشته شده در شنبه 1392/09/09. ساعت 17:13 توسط دختر شاه پریا. یادش بخیر قدیمارا.حداقل تکی توکی آدم دورمون بود ولی الان که بزرگتر شدیم تنهاییمون هم بزرگترشده.دیگه تنهایی ام یعنی بیشتر این هم میشه؟ نوشته شده در یکشنبه 1393/10/07. ساعت 17:41 توسط دختر شاه پریا. نگاهم کن که من محتاج آن چشمان دلتنگم.
taghdir92.blogfa.com
166470. www.taghdirakhar.blogfa.com
دختري از جنس شيشه. اس ام اس شب بخیر جدید. Aramızda görünmeyen duvarlar var. Bilmediğim caddeler, bulvarlar. Yabancısın hanidir, söylesem yeridir. Yavaş yavaş eritiyor, bizi bu yalanlar. Bir hesap ki tutmuyor, elde kalanlar. Son durak dedi aşk, birimiz inmiyor. İzliyor bak uzaktan, uzaklar. Git, hevesini al gel, nefesini al gel. Belki de bulduğun aşkından. Git, tutamam zaten, dağ gibi dursam. Kendine bir tünel kazarsın. Git, bana benzeyen ya da benzemeyen birini. Belki de çok seversin. نمي دونم منظورت چيه.
taghdirakhar.blogfa.com
166471. BLOGFA.COM
taghdirashegh.blogfa.com
166472. BLOGFA.COM
taghdiraval.blogfa.com
166473. ♥بغض♥
چشمهایم خیس نبودنت میماند ای تو بهترین. به کدامین حس مرا فروختی که چنین گرفته ای؟ نوشته شده در ۹۳/۰۷/۲۹ساعت توسط mohammad. خستگی را زندگی کرده ام. می خواهم کمی هم زندگی را خسته کنم! نوشته شده در ۹۳/۰۷/۲۸ساعت توسط mohammad. اون لحظه که گفتی:. یکی بهترازتوروپیداکردم یادروزی افتادم که به۱۰۰تابهترازتوگفتم. نوشته شده در ۹۳/۰۷/۲۸ساعت توسط mohammad. یه جمله و الظالین. انصاف نبود رفتنت با خودت باشه و فراموش کردنت با من. نوشته شده در ۹۲/۱۰/۱۵ساعت توسط mohammad. بابا ل نگدراز عزیزم:. و من دوستت بدارم. دخملی با رژ ...
taghdirchat.blogfa.com
166474. مرجع دانلود
دانلود به روزترین نرم افزارها. نوشته شده در چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت 1392ساعت 14:46 توسط ميلاد. مشكل بسته شدن ايدي هاي ياهو. نوشته شده در دوشنبه چهاردهم مرداد 1387ساعت 0:55 توسط ميلاد. برای گوشیهای نوکیا پاناسونیک و زیمنس ضد ویروس معروف و قدرتمند MCAfee. امروزه با ورود سیستمهای تبادل اطلاعات و فایلها بین گوشیهای تلفن همراه مثله اینفرارد و بلوتوث و mms . خطر دریافت فایلهای ویروسی بسیار زیاد شده و اینگونه فایلها سریعتر و راحتتر از گذشته بین کاربران گوشیهای همراه تکثیر میشه. N-Gage - 247 KB. نوشته شده ...
taghdire-eshgh.blogfa.com
166475. تقدیر بی تقصیر نیست
تقدیر بی تقصیر نیست. بی معرفت تر از دختر سراغ داری؟ نوشته شده در شنبه 1391/10/16. ساعت 18:23 توسط بی قرار تو. نوشته شده در یکشنبه 1391/10/10. ساعت 20:30 توسط بی قرار تو. نوشته شده در یکشنبه 1391/10/10. ساعت 20:27 توسط بی قرار تو. نوشته شده در یکشنبه 1391/10/10. ساعت 20:26 توسط بی قرار تو. نوشته شده در یکشنبه 1391/10/10. ساعت 20:22 توسط بی قرار تو. نوشته شده در شنبه 1391/06/18. ساعت 2:36 توسط بی قرار تو. نوشته شده در چهارشنبه 1390/05/19. ساعت 18:58 توسط بی قرار تو. نوشته شده در سه شنبه 1390/05/18. نوشته ش...
taghdire-man.blogfa.com
166476. تقدیر یا ؟؟!!!
رمز عبور را فراموش کردم؟ کد امنیتی : *. کل مطالب : 2. کل نظرات : 484. افراد آنلاین : 1. تعداد اعضا : 2. بازدید امروز : 10. بازدید دیروز : 3. ورودی امروز گوگل : 0. ورودی گوگل دیروز : 0. بازدید هفته : 13. بازدید ماه : 77. بازدید سال : 877. بازدید کلی : 18,358. آی پی : 23.21.86.101. مرورگر : Netscape 5.0. امروز : سه شنبه 27 مرداد 1394. وقتی آدما دور هم جمع میشن در مورد همه چی غیبت میکنن ، حرف میزنن ، شاید چرت و پرت باشه همه حرفاشون ولی بامزه و خنده داره! حیوون - معتاد سیگاری. جدید سبزک - نارنجی گردالو.
taghdire-man.rozblog.com
166477. غصه من،قصه من
من با تو سخن مي گويم . . . . . رساتر از هميشه. و تو حرفهايم را مي شنوي . . . . . روشن تر از هر روز. بگذار از عشق سخن نگويم. بگذار وسعتش را در حصار كلمات محدود نكنم. چرا كه من عشق را با كلام در نيافتم. براي من عشق نه كلام است ، نه صوت و صدا. چيزي است وسيع تر از همه اينها. وسيع است و با نجابت . . . . . مانند دلت. با شكوه است و پر رمز و راز . . . . . همانند چشمانت. عميق است و پر از صداقت . . . . . همانند انديشه هايت. بگذار دريا بداند رقيبي دارد به زلالي قلبت و به ژرفناكي نگاهت. و من شيدا مي مانم. نم یدونم چ...
taghdire-man1.blogfa.com
166478. گذشته های تلخ "کامی 18"
گذشته های تلخ کامی 18. این وبلاگ رو واسه دلمو قصه های زندگیه خودم و بعضی ها ساختم. سلام به دل هاي شكسته.امشب بدجور پر شدم،فكر گذشته ها برام زجر آور شده.كاش ي روز ار ته دلم بتونم بخندم. كاش واقعا ي فرداي روشني باشه. "سرباز وطن". نوشته شده در Wed 4 Feb 2015. ساعت 2:52 توسط کامیار یا کامی هرطور مایلید . Sedayat ra dost daram zira barayam aramesh ast.aramesham ra az man nagirrrrrrrrr sarbaz shoooooodam.gheshm.doa konid vasam. نوشته شده در Sun 29 Jun 2014. ساعت 12:5 توسط کامیار یا کامی هرطور مایلید . نوشته شد...
taghdire-manoto.blogfa.com
166479. ﻧــــﺒْـشِ ﻗـ♥ــﻟــﺒــــ
ﻧﺒ ش ﻗ ﻟﺒ. ﻣ טּ ﺑﮧ ت نگ آم ده ا م ا ز ﮪ ﻣﮧ چیز.بگذارید ه وارﮮ ب ز ن م. اینجا آرامگاه بغض هاﮮ ڪهنﮧ است. ڪﮧ اگر بیدار شونב نفس گیرنב،. לּ ﭘست ثاب ت. شعرها و ﻣتלּ ها زیر اﻳלּ ﭘست عوض ﻣﻳﺷלּ. اتفآقے رآ انتظآر بڪشے. בت هم بבآنے . בر رآه نيست . یواشڪﮯ نوڪ پا نوڪ پا. مלּ בر ایלּ گ ورس تاלּ ،. اوج فرس وבگے خ وב را ط ے مے ڪنم . مهم نیست ڪہ جسمم ،. زیر خآڪ نباشב ،. وقتے روح م בر ڪوهے از گ رב و غ بار בلتن گ ے. هر روز مت لاشے مے ش وב . چه انرژے عظیمے مے خوآهد. از کنآر تو رد شدن مثل غریبه! یڪ بار ڪه برو. نگآهے ب غض آلو. اونآی...
taghdire-shom.blogfa.com
166480. تقدیر من
خدایا فقط تو را میخواهم.باور کرده ام که فقط تویی سنگ صبور حرف هایم. از سادگی تا جنون می نویسم. از زشتی تا زیبایی می نویسم. می نویسم تا بدانم هنوز نوشته ای هست برای نشان قضاوت کلمات مشابه. می نویسم تا بدانم هنوز عشقی هست برای بیدار ماندن و نمردن و زندگی کردن. هفته چهارم آبان 1390. هفته او ل آبان 1390. هفته چهارم شهریور 1390. هفته سوم اردیبهشت 1390. هفته چهارم فروردین 1390. هفته دوم فروردین 1390. هفته چهارم اسفند 1389. هفته او ل اسفند 1389. من و گذشته من. کلبه یک صوفی 15 ساله. شیطون اما تنهای تنها. سیب دند...
taghdire18.blogfa.com